הכנה ללידה - מרכז פשוט ללדת

ארטיק פירות יער - בריא ומקפיא

אחת הצרות הגדולות של אשה בהיריון היא הקייץ. התינוק שמחמם מבפנים, הטמפאטורות שמחממות מבחוץ, לא מותירים ברירה אלה לרתוח ללא הכרה... אז לסופש הקרוב הכנו לכן פינוק מיוחד, ארטיק שהוא גם מקרר וגם בריא, מלא בכל מה שאשה בהריון זקוקה לו- ויטמינים, מינרלים, נוגדי חימצון, חלבונים ואומגה 6,9.

למתכון

מרק עדשים עשיר בחלבונים, ויטמינים ומינרלים

גופך הוא כלי העבודה שלך בעת ההיריון, הלידה וההנקה. באותה מידה שברור שתספקי למשל למכונית שלך את הדלק הנקי ביותר הזמין לך, אין סיבה להתייחס לגופך אחרת. מזון הוא הדלק של גופך. ככול שהדלק שתספקי לגופך יהיה אייכותי יותר כך תשפרי את התיפקודים שלו. מרק זה הוא ממש ארוחת שפע - חלבונים, ויטמים, מינרלים, סיבים תזונתיים ועוד, בצלחת אחת.

למתכון

עוגיות מאמאקוקיס - העוגיות שיעשו רק טוב להריון ולהנקה שלך

איך עובדות העוגיות: בעוגיות יש כמות גדולה של אומגה 3, בייצים וזרעי פשתן, שהוכחו כמעודדים יצור של חלב אם. גם שמרי הבירה מעודדים יצור חלב אם והינם בעלי רמת פרוטאין גבוהה. למתכון...

ארוחת הבוקר האולטימטיבית להריונית

ארוחת הבוקר הזו תעזור לך למנוע בחילות בוקר בתחילת ההריון, תוריד את התכווצויות שרירים, שאת עלולה לסבול מהם במהלך ההריון, ותעזור לך להימנע מלהגיע למצבים רפואיים כגון רעלת הריון.

הסיבה לכך שארוחת הבוקר הזו היא כל כך חשובה היא שמדובר בעצם בסוג של תוסף מזון מקיף. מה זאת אומרת? להמשך..

שייק אנרגיה ליום חדש

השייק הזה מלא בכל טוב, ובתקופת ההריון הכבדה יעזור לך להתחיל את היום עם כוחות, להחזיר לגוף שלך חלק ממה שהתינוק/ת שלך לוקח/ת , ולשמור על מאגרים מלאים עבורו/ה. הוא מלא בחלבונים, מינרלים, ויטמינים, נוגדי חמצון, סיבים תזונתיים ושאר כל טוב. להמשך

חליטה מחזקת לשנת ההיריון וההנקה

הגוף הנשי עובד קשה מאוד במהלך ההיריון, הלידה וכל תקופת ההנקה, במיוחד שלושת החודשים הראשונים אחרי הלידה.

על מנת לעזור לגוף שלנו לחדש מאגרים חשובים, חשוב להפנים הרגלי תזונה נכונים.  חליטת הצמחים הבאה מחזקת את הגוף במשך ההיריון,

הלידה והתקופה שלאחר הלידה. להמשך..

דאל לזירוז לידה

איך זה עובד?

קודם כל חשוב מאוד לזכור ששום דבר לא יוכל לגרום לגוף שאינו מוכן ללידה, ללדת. כל זירוז שהוא יעבוד במידה והגוף עצמו עשה כבר חלק גדול מהעבודה בעצמו.

בדאל ההודי יש כמה אלמנטים שעשויים לעזור לגוף להתחיל לידה: החריפות תייצר פעילות של השרירים הטבעתיים של מערכת העיכול ופי הטבעת.

והיידה למתכון...

טיפים להיריון ולידה בריאים

רשימת טיפים להריון ולידה בריאים ולהתנהלות בריאה במהלך ההריון והלידה. רשימת זו התפרסמה כטור שבועי בעמ' הפייסבוק שלנו, מוזמנות לעשות לייק לעמוד ולהמשיך ולהתעדכן ב טיפים ומאמרים חדשים.

לרשימת הטיפים לחצי כאן