סדנת תומכות פשוט ללדת
בואי להיות חלק מרשת עולמית שתומכת במשפחות הבוחרות בלידות עדינות, המתפרשת על פני 46 מדינות בעולם. סדנת "תומכות פשוט ללדת" היא סדנת הסמכה של יום אחד אשר תספק לך את הטכניקות והידע הדרושים לך כדי לתמוך בזוגות בשנים המשמעותיות בהן הן מקימים משפחה. בסדנה תמצאי את גישת ההיפנוברת'ינג, כמו כן את השפה והכלים של השיטה אשר יעשירו את עבודתך ותוכלי ליישם אותם ולתמוך באמצעותם במשפחות במגוון דרכים. עם סיום הסדנה יחד עם המבדק הנלווה מהמדריכה, תקבלי תעודה מבית היפנוברת'ינג הבינלאומי. ​
מיקוםתל אביב עם אופציה לזום לייב
תאריך ושעה
שפהEnglish
790
הרשמה
צרי קשר

למי הסדנה מיועדת?

הסדנה מיועדת לרופאים\ות, דולות, אחיות, מיילדות, מטפלים\ות, פיזיותרפיסטיות לנשים, מדריכות הכנה ללידה, מורות ליוגה, ולכל אחת שיש לה עניין בבריאות האישה בזמן הריון ולידה.

מדוע כדאי לך להשתתף בסדנת "תומכות פשוט ללדת"?

יש לך הזדמנות לקחת חלק מתהליך שינוי בעולם הלידה הישראלי- לעזור לנשים ולתינוקות לחוות לידות רגועות ועדינות, לבני\בנות הזוג להבין את תפקידם המרכזי בחדר הלידה, ולתת לנשים בהריון בסיכון נמוך את ההזדמנות לחוות לידות ללא התערבויות מיותרות.

שמך יתווסף לרשימת התומכות באתר פשוט ללדת, רשימה אשר משמשת נשים שעברו את קורס הכנה ללידה שלנו ומחפשות תומכות לידה המדברות את שפת פשוט ללדת היפנוברת'ינג.

​תקבלי הסמכה כאשת מקצוע תומכת פשוט ללדת.

​אם את עוסקת כבר באחד ממקצועות הלידה, הרחיבי את האפשרות שלך להכנסה גבוהה, מתחום שאת אוהבת.

​בפשוט ללדת תזכי לליווי וגב מקצועי גם לאחר סיום הסדנה.

​תקבלי תעודת הסמכה מהיפנוברת'ינג הבינ"ל, איתה תוכלי לעבוד בכל העולם.

תלמידות מספרות

"התרשמתי לטובה. אהבתי את המגוון האנושי במנחות- כל אחת מהן הביאה קול אחר. אהבתי את השילוב בין החלק עיוני למעשי, ואת הסרטים"

"התוכנית עמוקה ורצינית. החלק המעשי וההתנסויות הרבות מועילים מאוד להתקדמות"

"אני שמחה להיות חלק ממהפכה"

"מדריכות מדהימות ורואים כמה השיטה חרוטה עמוק באופיין וחייהן. מלאות בחיוביות ואמון בבני אדם ובנשים בפרט. רואים עד כמה אתן מנוסות ומקצועיות. מקווה מאוד ללכת בדרככן"

"מאוד מעניין ומרגש, החוויה של לימוד התחום מרגשת ומלהיבה אותי. ניכר שגם המדריכות אוהבות את מה שהן עושות וכך גם שאר המשתתפות"

"תוכנית מושקעת, חשיבה על כל פרט. תוכנית מעולה"

"מעמיקה, רצינית, ברורה"

"מרגיש מקצועי מאוד- מאורגן ומתוכנן. החומרים מוגשים בצורה רהוטה ומושקעת. ההשקעה האדירה שלכן ניכרת ומאוד משמעותית"

"מאוד מרוצה מהסדנה ובטוחה שיהיה לי בו שימוש גם בקורסים וגם כמטפלת בקליניקה"

חשיבות ההיפנוברת'ינג בימינו
התקופה שאנו חיים בה היא תקופה מורכבת. רובנו חיים תחת לחץ, מתח וחוסר ודאות. בתקופה זו כולנו נוטים לחפש תשובות לשאלות מהותיות ועמוקות בגוגל וברשתות החברתיות. התרגלנו 'להסתכל החוצה', להתבלבל מעודף מידע או חוסר. כבר לא בטוחים מה אמיתי ומה מזויף. חוסר הודאות הזו נוגעת גם בהיבטים בסיסיים ביותר בחיינו. המשימה האמיתית שלנו בימינו, היא לחזור פנימה אל תוך עצמנו ולהתחבר מחדש לידע ולכוחות שיש לנו שקצת התרחקו מאיתנו בשנים האחרונות. קורס הכנה ללידה בשיטת היפנוברת'ינג- פשוט ללדת מעניק לזוגות כלים משמעותיים ליכולת לנהל דיאלוג פנימי ולהתחבר עמוק פנימה על מנת להבין מה נכון עבורם ומה חשוב להם בתהליך הלידה. תקופת ההריון והלידה היא תקופה בחיים שמזמינה התפתחות אישית וצמיחה, חיבור לאינסטינקטים הפנימיים, והתמסרות למסע שעוצמתו יכולה לשנות חיים. כשאנו מעבירות לזוגות את הקורס אנחנו בעצם מחזירות להם את הכוח. השאיפה שלנו היא לא שאישה שעברה את הקורס וחוותה לידה מדהימה תגיד "וואו! ילדתי לידה כזו בגלל הדולה המדהימה, המיילדת המקסימה שלי או הקורס המעצים" אלא שהיא תרגיש שחווית הלידה הייתה טובה בזכות החיבור שלה לעצמה, הכוחות והעוצמות שלה. לכן היפנוברת'ינג מעבר לכך שהוא קורס מעולה להכנה ללידה וכנראה הכי טוב שיש, הקורס הזה הוא קורס לחיים.
הרשמה
צרי קשר