קורס מדריכות "פשוט ללדת היפנוברת'ינג"
בואי להיות חלק מהיפנוברת'ינג הבינלאומי, רשת עולמית של חינוך ללידה רכה ועדינה המתפרשת על פני 46 מדינות בעולם. בהכשרה המקצועית של "פשוט ללדת- היפנוברת'ינג" נצלול עמוק אל תוך תת המודע. נכיר את האופן שבו הוא פועל ומתבטא בחיי היום יום שלנו, בגוף שלנו ובתגובות שלנו, ואילו השפעות יש לו על תפיסת העולם שלנו. הקורס ייתן לך כלים שיאפשרו לך לשחרר אמונות ישנות לגבי עצמך, להכניס מודעות לדפוסי חשיבה מושרשים ולהיפתח לאפשרויות חדשות. מתוך כך תוכלי להבין טוב יותר את הצורך של זוגות שמגיעים אליך ולעורר בהם השראה בדרך הטובה ביותר. הקורס ילמד אותך כיצד להדריך משפחות בקורס ההכנה ללידה של "פשוט ללדת- היפנוברת'ינג" שהוא קורס משנה תודעה והמקיף ביותר שמוצע כיום.
מיקוםזום לייב
תאריך ושעה
יולי 03, 2024, 11:30 - 06:00
יולי 10, 2024, 11:30 - 06:00
יולי 17, 2024, 11:30 - 06:00
יולי 24, 2024, 11:30 - 06:00
יולי 31, 2024, 11:30 - 06:00
שפהHebrew
5500
הרשמה
צרי קשר

למי מיועד הקורס ומה מקבלים?

הקורס מיועד לרופאים\ות, דולות, אחיות, מיילדות, מטפלים\ות, פיזיותרפיסטיות לנשים, מדריכות הכנה ללידה, מורות ליוגה, אימהות היפנוברת'ינג שרוצות להדריך בעצמן ולכל אחת שיש לה עניין בבריאות האישה ולידה. תינוקות מתחת לגיל 6 חודשים מוזמנים להשתתף עם אמם. *אם אינך מגיעה מתחום ההריון והלידה, תקבלי את יחידת הלימוד "יסודות הריון ולידה", דרכה תלמדי עוד על הפיזיולוגיה של ההריון והלידה, והגישות הרפואיות והטבעיות, לצד תמיכתן של המורות פולה ורבקה. יחידה נוספת זו תעניק לך את כל הביטחון והידע שאת זקוקה להם כדי להתחיל את דרכך החדשה. משתתפות בקורס הכשרה מקבלות את כל חומרי הלימוד לתהליך הסמכה והוראה, זה מגיע מודפס בשפה המעודפת עליהן. וזה כולל: -סילבוס של עבודה עם תת-המודע -סילבוס של קורס היפנוברת'ינג להכנה ללידה -ספר "היפנוברת'ינג שיטת מונגן" -החוברת שמלווה הורים דרך קורס הכנה ללידה -4 קבצי אודיו של דמיון מודרך -גישה לדרופבוקס הבינלאומי למדריכות שכוללת חומרי שיווק, מחקר וסרטונים -המדריכים הדיגיטלים שלנו: "קוד אתיקה", "מדריך למדריכות טיפים להוראה, ו"איך להתחיל" -סט של חומרי לימוד עבור הקורס הראשון שלך -תיק בד מקצועי ועוד מתנות…

מדוע כדאי לך לעבור קורס מדריכות במרכז " פשוט ללדת"?

דרך קורס ההכנה ללידה של פשוט ללדת היולדת לומדת להכיר את הפחדים שלה ולהתמודד איתם. היא לומדת להתחבר לאינסטינקטים שלה ולהאמין ביכולתה ללדת לידה עדינה ורגועה. בני הזוג לומדים לפתח את יכולת התקשורת אחד עם השנייה במהלך הלידה ולתקשר באופן מדויק עם הצוות הרפואי.

​הכנה ללידה בשיטת ההיפנוברת'ינג מתייחס לאישה היולדת בכל הרבדים שלה- המנטלי, הנפשי והפיזי.

בקורס הזה ננגיש עבודה עם תת המודע ונעניק כלים לעשות שינוי תודעתי עמוק בכל הקשור להריון, ללידה ולתקופה שאחריה, ובכלל לחיים.

תזכי ללמד קורס הכנה ללידה בעל ותק של עשרות שנים אשר תוצאותיו מצוינות.

במסגרת קורס המדריכות תקבלי את קלסר ההדרכה של הקורס עם כל מערכי השיעורים בעברית, ואת כל העזרים הדרושים לך ללימוד הקורס, כולל סרטוני לחדה.

במסגרת קורס המדריכות במרכז "פשוט ללדת" תלמדי 15 שעות סטאז' ותקבלי עוד 15 שעות אופציונליות עם צפיה של קורס של מדריכה ותיקה הכלולות במחיר.

​אם את עוסקת כבר באחד ממקצועות הלידה, הרחיבי את האפשרות שלך להכנסה גבוהה מתחום שאת אוהבת.

​בפשוט ללדת תזכי לליווי וגב מקצועי גם לאחר סיום הקורס.

​בסיום הקורס תקבלי תעודת הסמכה בינ"ל ממכון ההיפנוברת'ינג האמריקאי, איתה תוכלי לעבוד בכל העולם.

תלמידות מספרות

"התרשמתי לטובה. אהבתי את המגוון האנושי במנחות- כל אחת מהן הביאה קול אחר. אהבתי את השילוב בין החלק עיוני למעשי, ואת הסרטים"

​"התוכנית עמוקה ורצינית. החלק המעשי וההתנסויות הרבות מועילים מאוד להתקדמות"

"אני שמחה להיות חלק ממהפכה"

"מדריכות מדהימות ורואים כמה השיטה חרוטה עמוק באופיין וחייהן. מלאות בחיוביות ואמון בבני אדם ובנשים בפרט. רואים עד כמה אתן מנוסות ומקצועיות. מקווה מאוד ללכת בדרככן"

​"הקורס היה מאוד מעניין ומרגש, החוויה של לימוד התחום מרגשת ומלהיבה אותי. ניכר שגם המדריכות אוהבות את מה שהן עושות וכך גם שאר המשתתפות"

"תוכנית מושקעת, חשיבה על כל פרט. תוכנית מעולה"

​"מעמיקה, רצינית, ברורה"

​"מרגיש מקצועי מאוד- מאורגן ומתוכנן. הקלסרים והחומרים מוגשים בצורה רהוטה ומושקעת. ההשקעה האדירה שלכן ניכרת ומאוד משמעותית"

​"מאוד מרוצה מהקורס ובטוחה שיהיה לי בו שימוש גם בקורסים וגם כמטפלת בקליניקה"

חשיבות ההיפנוברת'ינג בימינו
התקופה שאנו חיים בה היא תקופה מורכבת. רובנו חיים תחת לחץ, מתח וחוסר ודאות. בתקופה זו כולנו נוטים לחפש תשובות לשאלות מהותיות ועמוקות בגוגל וברשתות החברתיות. התרגלנו 'להסתכל החוצה', להתבלבל מעודף מידע או חוסר. כבר לא בטוחים מה אמיתי ומה מזויף. חוסר הודאות הזו נוגעת גם בהיבטים בסיסיים ביותר בחיינו. המשימה האמיתית שלנו בימינו, היא לחזור פנימה אל תוך עצמנו ולהתחבר מחדש לידע ולכוחות שיש לנו שקצת התרחקו מאיתנו בשנים האחרונות. קורס הכנה ללידה בשיטת היפנוברת'ינג- פשוט ללדת מעניק לזוגות כלים משמעותיים ליכולת לנהל דיאלוג פנימי ולהתחבר עמוק פנימה על מנת להבין מה נכון עבורם ומה חשוב להם בתהליך הלידה. תקופת ההריון והלידה היא תקופה בחיים שמזמינה התפתחות אישית וצמיחה, חיבור לאינסטינקטים הפנימיים, והתמסרות למסע שעוצמתו יכולה לשנות חיים. כשאנו מעבירות לזוגות את הקורס אנחנו בעצם מחזירות להם את הכוח. השאיפה שלנו היא לא שאישה שעברה את הקורס וחוותה לידה מדהימה תגיד "וואו! ילדתי לידה כזו בגלל הדולה המדהימה, המיילדת המקסימה שלי או הקורס המעצים" אלא שהיא תרגיש שחווית הלידה הייתה טובה בזכות החיבור שלה לעצמה, הכוחות והעוצמות שלה. לכן היפנוברת'ינג מעבר לכך שהוא קורס מעולה להכנה ללידה וכנראה הכי טוב שיש, הקורס הזה הוא קורס לחיים.
הרשמה
צרי קשר