הגר בן דוד

קורס הכנה ללידה שיטת היפנוברת׳ינג

מיקום
אודים
שפת הקורס: עברית
תאריך תחילת הקורס
שני 18:30, 5 אוגוסט 2024

תאריכי מפגשים

1500.00
profile
הגר בן דוד

דולה, הכנה ללידה, איקוויליבריו, מעגלי לידה, עבודה עם פחדים, עיבוד לידה

על המורה
עדכון אחרון30.07.2023

אודות הקורס

קורס הכנה ללידה בשיטת 'פשוט ללדת- היפנוברת'ינג'- מורכב מסדרה של חמישה מפגשים שבועיים בני שלוש שעות כל מפגש. את מוזמנת להגיע עם מלווה הלידה שלך. הקורס אינפורמיטיבי וחווייתי, במהלכו תלמדי ותתרגלי טכניקות מיוחדות שיעזרו ללידה שלך להיות קלה יותר. בנוסף תרכשי הרבה ידע מעשי וטיפים לתקופת ההריון והלידה. תינתן לך ההזדמנות לעבור תהליך מהנה של הבאת מודעות עצמית לגוף ולנפש שלך, תגלי כמה הם מושפעים אחד מהשני, וכמה הם יכולים לתרום ולתמוך בלידה עדינה כאשר לומדים להרפות אותם. את ומלווה הלידה שלך תרכשו ידע ותפתחו כישורי תקשורת אחד עם השנייה, עם התינוק.ת שלכם ועם הצוות הרפואי.
לחצי כאן לקרוא עוד על תוכן הקורס
לחצי כאן למצוא מידע על החזרי ביטוח

פרטים נוספים

הסדר תשלום

דמי ההרשמה הם פיקדון עבור שמירה על מקומכם בקבוצה. את יתרת התשלום יש לשלם עד תחילת הקורס, התשלום עבור היתרה מוסדר מול מדריכת הקורס שלכם.

מה עוד כלול בקורס

מלבד סדרת חמשת המפגשים של הקורס, תקבלי חומרי לימוד שיעזרו לך לשמר ולתחזק את התרגול של פשוט ללדת- היפנוברת'ינג. חומרים אלה כוללים: ספר של מארי מונגן- 'היפנוברת'ינג', ארבעה קבצי שמע לדמיון מודרך והצהרות חיוביות, וביניהם 'הרפיית הקשת' המוכרת ואהובה ברחבי העולם. וחוברת מלאה בתרגילים ומידע שיתמכו בתרגול שלך.

פרטים נוספים

קורס בקבוצה קטנה ואינטימית עד 5 זוגות באווירה נעימה, תומכת ועוטפת. במושב אודים. אין שאלות שאסור לשאול, ואין "לא נעים לי".

הרשמי עכשיו לקורס

Loading ...

יש לך עוד שאלות? פני אלינו בוואטספ
+972542223003

שאלות תשובות

האם הקורס כולל גם את בן/בת הזוג שלי?

מחיר הקורס הוא עבורך ועבור מלווה הלידה שלך (בן/בת זוג או כל מלווה אחרת). שאלי אותנו לגבי הנחה ליחידניות.

האם הקורס הוא עם המלווה?

כדאי מאוד שמלווה הלידה שלך יכיר את התוכניות שלך לגבי הלידה וירכוש ידע שיעזור לו/לה להיות מלווה לידת משמעותי.

יש צורך לשלם בנפרד עבור בעלי?

לא

מתי כדאי להתחיל את הקורס?

אנו ממליצות להתחיל את הקורס בין שבוע 22-32, אך זוהי המלצה בלבד.

האם יש ספר אונליין?

לא כרגע.

האם התכנים גם מתייחסים לתכנים הרגילים שבקורסי בית החולים והקופות?

כמובן. הקורס כולל את הידע הפיזיולוגי לצד ידע רב נוסף. לתכני הקורס לחצי כאן.

מה לגבי החזרים?

ניתן לקרוא על מדיניות ההחזרים של הקופות השונות כאן (חשוב לציין כי אין לנו אחריות לגבי החזרי קופה"ח). אם יש לך ביטוח רפואי פרטי, כדאי לשאול על מדיניות ההחזר עבור קורס הכנה ללידה. רוב הקופות מאפשרות החזר ודורשות הצגת חשבונית ששולמה עבור הקורס. את גובה ההחזר מומלץ לוודא מול קופת החולים שלך.

ואם אני מפספסת שיעור אחד?

תוכלי להשלים כל שיעור שאליו לא יכולת להגיע עם קבוצה אחרת ללא תשלום נוסף.

האם הקורס גם מתאים לי אם אני רוצה לקחת אפידורל?

בהחלט. ניתן לקבל אפידורל רק מפתיחה ארבע, ולכן כדאי שתתנהלי נכון ותקלי על עצמך ככל האפשר עד אז, ובנוסף חשוב מאוד לדעת להתנהל נכון עם אפידורל, על מנת שיהיה יעיל ולא מזיק.

אם אשכח את התכנים ואצטרך דיוק נוסף למי אני פונה?

את תמיד יכולה לפנות למדריכה שלך, גם לאחר סיום הקורס. אם תרצי לבוא שוב ולשמוע את אחד השיעורים זה מתאפשר וללא תשלום. בנוסף, בתחילת הקורס תקבלי ספר, חוברת ו4 קבצי אודיו בדיוק בשביל מטרה זו. תוכלי לחזור לקרוא את החומר ולתרגל בעזרת קבצי האודיו לאורך כל התקופה שמסיום הקורס ועד הלידה.

האם ניתן לעבור את הקורס בשפות נוספות?

יש לנו קבוצות בשפה העברית, אנגלית, וצרפתית; וכמוכן יש לנו מורות שמדברות ערבית, רוסית, וספרדית.

מה מחיר הקורס?

עלות הקורס היא בין -1,550-1,300 ש"ח. מחיר הקורס כולל את כול חומרי הקורס: הספר "היפנוברת'ינג-שיטת מונגן", 4 קבצי אודיו לתרגול, ואת חוברת הקורס.

מהי מדיניות הביטול?

ניתן לבטל את ההרשמה עד 30 יום לפני תחילת הקורס ולקבל החזר כספי מלא (למעט 30 ש"ח דמי ביטול). עבור ביטולים בין 15-30 יום מתחילת הקורס יש החזר של 50%. מ15 ימים לפני תחילת הקורס ועד למועד הקורס לא ניתן לקבל החזר.

קורסים נוספים (0)

We had a wonderful experience. Super fast, energetic and powerful. Thank you for teaching and helping me learn the HypnoBirthing techniques, it helped me a lot to stay focused on myself, on what I really wanted and needed in the moment...

Tawny Knight

I know 100% that I wouldn't have been able to get through my 35 hours of labor without the wonderful techniques from our class, which prepared my partner Abir and I to really be in it together. And now off to our much much longer journey - parenting!

Becky

We received amazing tools, confidence and strength to go through this crazy experience, and the birth turned out just as we wanted and hoped. We are truly grateful for the course and the life changing experience.

Noa and Chaim

תאריכי קורסים קרובים