- היפוך עובר טבעי - פשוט ללדת

ע"י דמיון מודרך

תינוק במצג עכוז:

יש הרבה הכנות שעוברים עושים לקראת הלידה. אחד מהם הוא ההיפוך למצג ראש, לקראת הלידה.

קל יותר לתינוק לפלס את דרכו לעולם כאשר ראשו הוא שמוביל את התהליך, כך שמתישהו, בין שבוע 32-37, ראשו של התינוק מתפקד כמשקולת, מושך למטה, התינוק מתהפך, וכבר אין לו מספיק מקום להתהפך חזרה. כך הוא מתקבע כשראשו מטה, מוכן ללידה.

לעיתים, מסיבות שונות, ההיפוך מתעכב, או שהתינוק/ת עושה רק חלק מהדרך למנח רוחבי. לעיתים זה רק נראה כך, כיון שאנו, האמהות, להוטות לשמוע שזה כבר קרה.

הסיבה העיקרית המונעת מתינוקות להתהפך היא מתח אצל אמא. סטרס גורם לאמא להיות מכווצת יותר, ועל כן לאפשר פחות מקום לתינוק על מנת להתהפך.

בעולם המערבי החיים שלנו מלאים בסטרס.

הקריירה, קצב החיים המשוגע, ילדים גדולים יותר, פרנסה או זוגיות, כולם מקור מצויין למתח תמידי בחיינו, בלי קשר להורות המתקרבת, לבדיקות והמדידות הרבות שאנו עוברות תוך כדי ההריון, לחיינו העומדים בפני שינוי אדיר או אפילו הפחד מהלידה עצמה, יכולים כולם לעמוד בבסיס חוסר ההיפוך.   מסיבה זו דמיון מודרך יכול להיות יעיל ביותר לתמיכה בהיפוך  עובר.

דימיון מודרך זה מתחיל בהרפיה עמוקה של הגוף ועוזר לך לעבור תהליך של הצפת הדברים שעלולים להטריד אותך, תוך שחרורם.

דימיון מודרך זה עזר ל 81% מהאמהות שהשתמשו בו להביא עצמן למצב רגוע, לגוף בהרפיה, ולתינוק/ת במצג ראש.

חשוב מאוד להקשיב לדמיון המודרך לפחות כ 4-5 פעמים, בכל פעם יפלו אסימונים אחרים, ויאפשרו לך, לאט לאט, לשחרר את כל החסימות, להרפות את הגוף ולאפשר לתינוקך את המקום והמרחב להיפוך.

בנוסף מומלץ מאוד לבלות כשתי דקות, פעמיים ביום, בתנוחה הפותחת ומרחיבה את האגן (כמו בתמונה), כך ששוב יהיה לתינוק יותר מרחב, והוא יוכל לבצע את ההיפוך.

לרכישה והורדה מיידית לחצי כאן